WYNIKI

 Kolejka 1 – 19 sierpnia
LKS Lubatówka

5-2

Beskid Posada Górna
LKS Izdebki

1-1

Brzozovia Brzozów bramki: Arek Smoleń(1)
LKS Kombornia

0-1

Burza Rogi
Grabowianka Grabówka

2-0

LKS Haczów
Iskra Iskrzynia

0-2

Wisłok Krościenko Wyżne
Cisy Jabłonica Polska

2-1

LKS Wesoła
Karpaty Klimkówka

4-2

Płomień Zmiennica

 Kolejka 2 – 25 sierpnia
Beskid Posada Górna

1-1

Płomień Zmiennica
LKS Wesoła

5-3

Karpaty Klimkówka
Wisłok Krościenko Wyżne

1-2

Cisy Jabłonica Polska

LKS Haczów

3-2

Iskra Iskrzynia
Burza Rogi

0-4

Grabowianka Grabówka
Brzozovia Brzozów

2-1

LKS Kombornia bramki: Daniel Lorenc (1)
Konrad Mleczko (1)
LKS Lubatówka

5-1

LKS Izdebki
 Kolejka 3 – 2 wrzesień
LKS Izdebki

1-2

Beskid Posada Górna
LKS Kombornia

3-3

LKS Lubatówka
Grabowianka Grabówka

2-2

Brzozovia Brzozów bramki: Jarek Sawicki (1)
Piotr Tesznar (1)
Iskra Iskrzynia

1-0

Burza Rogi

Cisy Jabłonica Polska

1-0

LKS Haczów
Karpaty Klimkówka

1-2

Wisłok Krościenko Wyżne
Płomień Zmiennica

2-1

LKS Wesoła
 Kolejka 4 – 8 września
Beskid Posada Górna

LKS Wesoła

Wisłok Krościenko Wyżne

2-0

Płomień Zmiennica
LKS Haczów

2-2

Karpaty Klimkówka
Burza Rogi

1-3

Cisy Jabłonica Polska
Brzozovia Brzozów

2-0

Iskra Iskrzynia Bramki: Kamil Nogaj (1)

Jarosław Sawicki (1)

LKS Lubatówka

1-2

Grabowianka Grabówka
LKS Izdebki

2-6

LKS Kombornia
 Kolejka 5 – 16 września
LKS Kombornia

3-4

Beskid Posada Górna
Grabowianka Grabówka

3-0

LKS Izdebki
Iskra Iskrzynia

3-2

LKS Lubatówka

Cisy Jabłonica Polska

4-0

Brzozovia Brzozów
Karpaty Klimkówka

2-0

Burza Rogi
Płomień Zmiennica

2-0

LKS Haczów
LKS Wesoła

2-3

Wisłok Krościenko Wyżne
 Kolejka 6 – 22 września
Beskid Posada Górna

Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Haczów

LKS Wesoła

Burza Rogi

Płomień Zmiennica
Brzozovia Brzozów

1-1

Karpaty Klimkówka
LKS Lubatówka

Cisy Jabłonica Polska
LKS Izdebki

Iskra Iskrzynia
LKS Kombornia

Grabowianka Grabówka
 Kolejka 7 – 30 września

Iskra Iskrzynia

LKS Kombornia
LKS Wesoła

Burza Rogi
Cisy Jabłonica Polska

LKS Izdebki
Karpaty Klimkówka

LKS Lubatówka
Płomień Zmiennica

5-3

Brzozovia Brzozow
Wisłok Krościenko Wyżne

LKS Haczów
Grabowianka Grabówka

Beskid Posada Górna
 Kolejka 8 – 6 październik
Beskid Posada Górna

2-0

LKS Haczów

Burza Rogi

3-4

Wisłok Krościenko Wyżne
Brzozovia Brzozów

1-1

LKS Wesoła BRAMKA: NOGAJ
LKS Izdebki

3-5

Karpaty Klimkówka
LKS Lubatówka

1-1

Płomień Zmiennica
LKS Kombornia

0-5

Cisy Jabłonica Polska
Grabowianka Grabówka

0-1

Iskra Iskrzynia
 Kolejka 9 – 14 październik
Iskra Iskrzynia

2-0

Beskid Posada Górna
LKS Haczów

1-2

Burza Rogi
Cisy Jabłonica Polska

3-3

Grabowianka Grabówka
Płomień Zmiennica

0-1

LKS Izdebki
LKS Wesoła

1-3

LKS Lubatówka
Wisłok Krościenko Wyżne

0-2

Brzozovia Brzozów BRAMKI:
S. CWYNAR

P. MANIAWSKI

Karpaty Klimkówka

0-3

Kombornia
 Kolejka 10 – 21 października
Beskid Posada Górna

3-0

Burza Rogi

Brzozovia Brzozów

2-0

LKS Haczów BRAMKI: P. TESZNAR

Ł. HERBUT

LKS Lubatówka

2-3

Wisłok Krościenko Wyżne
LKS Kombornia

1-0

Płomień Zmiennica
LKS Izdebki

1-4

LKS Wesoła
Grabowianka Grabówka

4-4

Karpaty Klimkówka
Iskra Iskrzynia

4-1

Cisy Jabłonica Polska
 Kolejka 11 – 28 października
                            Burza Rogi

4-3

Brzozovia Brzozów Bramki:

1x Hędrzak

1x Mleczko

1x Herbut

Cisy Jabłonica Polska

4-2

Beskid Posada Górna
Karpaty Klimkówka

2-2

Iskra Iskrzynia

LKS Wesoła

0-3

LKS Kombornia
Płomień Zmiennica

2-4

Grabowianka Grabówka
Wisłok Krościenko Wyżne

2-1

LKS Izdebki
LKS Haczów

4-5

LKS Lubatówka
 Kolejka 12 – 3-4 listopad
Beskid Posada Górna

1-1

Brzozovia Brzozów BRAMKA:

HĘDRZAK

Cisy Jabłonica Polska

1-3

Karpaty Klimkówka
LKS Lubatówka

2-3

Burza Rogi
LKS Izdebki

1-2

LKS Haczów
LKS Kombornia

2-8

Wisłok Krościenko Wyżne
Grabowianka Grabówka

6-0

LKS Wesoła
Iskra Iskrzynia

3-4

Płomień Zmiennica

 Kolejka 13 – 11 listopada
Karpaty Klimkówka

3-0

Beskid Posada Górna
Brzozovia Brzozów

3-0

LKS Lubatówka Bramki:

NOGAJ
MANIAWSKI
BARAŃSKI

Płomień Zmiennica

2-1

Cisy Jabłonica Polska
LKS Wesoła

0-0

Iskra Iskrzynia

Wisłok Krościenko Wyżne

0-3

Grabowianka Grabówka
LKS Haczów

0-0

LKS Kombornia
Burza Rogi

3-1

LKS Izdebki